FAQ | SMS-ZDARMA.CZ - spolehlivé odesílání SMS ZDARMA BEZ REGISTRACE na všechny české operátory...

 FAQ 

FAQ - ODPOVĚDI NA VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY
Zasíláte nám mnoho otázek, které se velice často opakují. Pro vaši snadnou orientaci jsme tyto otázky umístili do samostatné sekce a to včetně našich odpovědí.
 

1. Jsou SMS ZDARMA odesílané z SMS-ZDARMA.CZ opravdu zdarma?
Předpokládáme, že uživatelé, kteří se takto ptají nemají velké zkušenosti s internetem, ale i tyto návštěvníky rádi na našem projektu uvítáme. Ano veškeré SMS odeslané pomocí SMS-ZDARMA.CZ jsou zcela bezplatné a k jejich odeslání postačí připojení vašeho počítače k internetu.

2. Bude SMS ZDARMA odeslaná z SMS-ZDARMA.CZ opravdu spolehlivě doručena?
Na internetu existuje velké množství stránek, které se snaží obejít zabezpečení mobilních operátorů. Operátoři však tyto nelegální aktivity potírají a velmi často mění princip fungování svých SMS bran a tak znemožní těmto stránkám odesílání. Než stačí provozovatelé zareagovat, je doručování SMS ZDARMA pozastaveno. Vy ale bohužel nebudete nikdy vědět zda k tomu právě nedošlo. SMS-ZDARMA.CZ však využívá pro odesílání SMS ZDARMA přímo oficiální stránky českých operátorů, proto můžeme GARANTOVAT toto: "Všechny SMS ZDARMA odeslané z SMS-ZDARMA.CZ budou doručeny se stejnou úspěšností jakou garantují mobilní operátoři!"

3. Lze zjistit kdo mi posílá SMS?
Pokud návštěvník SMS-ZDARMA.CZ nevyužije možnosti napsat své číslo nelze zjistit kdo SMS odesílá. Pokud vás někdo obtěžuje zasíláním SMS z internetu, dopručujeme kontaktovat Policii ČR a podat trestní oznámení na neznámého pachatele. Policie na základě údajů poskytnutých příslušným operátorem může určit konkrétní počítač ze kterého byla SMS odeslána. Lze také zcela pozastavit doručování SMS z internetu (kontaktujte vašeho mobilního operátora). Při této variantě vám však bude zcela zablokováno doručování SMS z internetu a tak vám nebude doručena ani SMS, kterou možná očekáváte.

4. Lze odesílat SMS ZDARMA přímo z mých stránek, blogu apod.?
Ano. V sekci PRO VÁŠ WEB (viz menu v pravé části každé stránky) jsme pro vás připravili celou řadu variant. Pokud si nevyberete, kontaktujte nás s odkazem, připravíme vám řešení ušité "na míru" přímo vašemu projektu.

5. Je možné pomocí SMS-ZDARMA.CZ odesílat SMS ZDARMA ze zahraničí?
Bohužel také častá otázka návštěvníků, kteří nemají velké zkušenosti s internetem. Stránky SMS-ZDARMA.CZ jsou umístěny v České republice a v žádném případě nerozhoduje z které země je budete využívat.

6. Je možné pomocí SMS-ZDARMA.CZ odesílat SMS ZDARMA osobě, která je momentálně v zahraničí?
Zkušení uživatelé se pousmějí, ale i tyto otázky nám často přicházejí. SMS ZDARMA odesílá do mobilní sítě přímo příslušný český mobilní operátor. Pokud tedy cílová osoba vlastní českou SIM kartu tohoto operátora, SMS odeslaná z SMS-ZDARMA.CZ mu bude doručena.

7. Proč je kolečko "ODESLAT SMS ZDARMA PODLE PŘEDVOLBY" nefunkční?
Správně nastavený prohlížeč vám po vybrání požadované předvolby sám rovnou otevře "nové okno" odpovídajícího operátora. Pokud k tomu nedojde, nemáte ve svém prohlížeči povolen Java Script. Jednoduchý návod jak scriptování povolit naleznete například ...ZDE.

8. Máte broblém s odesláním SMS ZDARMA?
Máte problém s odesláním SMS ZDARMA z našich stránek? Podívejte se nejdříve zda se o něm nepíše přímo v "kolečku" u požadovaného operátora na naší úvodní stránce (odkaz MÁTE PROBLÉM?). Pokud se jedná o zatím nepopsaný problém, KONTAKTUJTE NÁS.